Služby

Nanotechnologie:

Chemical Guys & SmartWax, nejdokonalejší čistící detailing nano technologie na světě – Revoluční péče o automobil.

Technologie Chemical Guys – to je NANO Revoluční autokosmetika vyrobená z vysoce kvalitních přírodních látek které jsou maximálně šetrné k životnímu prostředí a stejně tak k ošetřovaným povrchům exteriérů a interiérů automobilů.

Všechny používané přípravky Chemical guys jsou PH neutrální, dokonale čistí, regenerují a dlouhodobě impregnují každou ošetřenou část automobilu – lak, plasty, přírodní kůži, dřeva, kovy, textilní potahy sedadel, dveří a ostatní čalounění, koberce, skla a autoskla , sametky, disky kol, nerez, chrom a vinylové části interiérů

Výhody Chemical Guys

 • přípravky obsahují pouze přírodní materiály, šetří životní prostředí
 • unikátní nano technologie nemáčí a rychle se odpařuje
 • přípravky nedovolí jakékoli mechanické poškození čí poškrábání
 • dokonale chrání povrch disků a pneumatik
 • přípravky neobsahují žádné tuky a mazadla, nemastí a nešpiní
 • k dispozici máte 13 voňavých essencí
 • antibaketeriální ošetření celého interiéru a zavazadlového prostoru
 • dle použitého programu 5 až 36 měsíční impregnace

Nabízíme Vám novinku – profesionální ruční mytí a ošetření karoserie, suché čištění interiéru a kompletní impregnace všech částí automobilu produkty NANO od USA Značky Chemical Guys, které jsou součástí speciální nové REVOLUČNÍ čistící technologie společnosti SmartWax z Los Angeles – USA. Je to nejdokonalejší a nejúčinnější čistící Detailing světová technologie.

Proč bude vaše volba ošetření automobilu technologií Chemical Guys? Je to nejlepší co můžete dopřát vašemu automobilu:

 • k celkovému dokonalému ošetření automobilu interiér / exteriér / motorový prostor potřebujeme 5 až 8 hodin dle jeho velikosti a modelu.
 • ihned po ukončení procesu čištění můžete bez jakýchkoliv omezení odjet. Vozidlo nevyžaduje dosušování ani následné parkování v teplé garáži.
 • každý cm2 karoserie, interiéru a motorového prostoru projde detailní čistící procedurou, konzervací, antibakteriálním ošetřením a závěrečnou aromatizací.
 • UPOZORNĚNÍ: motorový prostor nemyjeme ale pouze dokonale čistíme a impregnujeme…
 • garantujeme 6 až 36 měsíční účinnost impregnace všech ošetřených částí exteriéru i interiéru včetně vůně s dlouhodobým účinkem dle volby ze 13-ti esencí, kterou si můžete sami vybrat před začátkem ošetření.
 • tyto přípravky je cítit po ošetření nejenom v interiéru vozidla ale provoní celou garáž, parkovací prostory či celý dům.

To vše za předpokladu že impregnační efekt nebude odstraněn tvrdou chemií a mytím v myčce s rotačními kartáči. Pokud je to možné využijte také dalších EKO programů které máme v nabídce pro základní ošetření Vašeho vozidla u nás.. I základní EKO program obsahuje vše co karoserie, lak a ostatní části Vašeho vozidla potřebují pro zachování dokonalého vzhledu a dlouhodobé odolnosti proti povětrnostním vlivům.

Mytí vozidel.

Garantujeme dokonale umytí bez poškrábání laku. Lak je ošetřen nejen na povrchu, ale i v místech jako je víčko nádrže, mezidveřní spoje, díly karoserie, podběhy, kola a pneumatiky. Dle vybraného programu můžeme také nabídnout rychlý vosk dle doporučeného výběru syntetického nebo přírodního Detaileru, který zvýší lesk a hloubku laku. Součástí každého umytí je dokonale usušení karoserie pomocí mikrovláknových utěrek vysoké gramáže. Pro mytí vozidel používáme výhradně dvě vědra, které zaručí čistotu vody s technologií DirtTrap a mikrovláknovou mycí rukavicí absorbuje 100% nečistot.

 

 

Ochrana laku

Samotný lak nedokáže odolávat každodenním poryvům počasí. Proto je nezbytně nutné jej impregnovat ať už základním detailerem do dalšího umytí, které nabízíme při běžném umytí, tak i prvotřídní vosky, které dokáží nabídnout velké spektrum možností. Jako první krok využíváme tz. GLAZURY – ty mají za úkol dokonale impregnovat vyčištění a lak, tím že dokonale vyplní póry laku a vytvoří perfektní vrstvu ve které se lépe lomí odrazy světených paprsků, tedy v kostce vám tyto glazury zvýší lesk a hloubku laku. Následně doporučujeme aplikovat ochranný sealent, nejčastěji využívaný je Chemical Guys Jet-Seal 109 s roční antikorozní ochranou vozu. Pro dosažení brilantního vzhledu je možnost aplikace na sealent vrstvu přírodního carnaubského vosku s obsahem od 46% do 82% čisté carnauby pro zářivý lesk nepřekonatelnou hloubku laku.

 

Leštění laku.

Aplikace nebo tz. Leštění laku provádíme zejména ručně, jen tak jsme schopni zamezit špatnému rozetření vosků nebo sealentů po celé karoserii. Plikaci provádíme přes ruční ,,pedy“ HexLogic nebo pedy z mikrovláken. Samotnou carnaubu ale vmasírováváme do laku pouze ručne pomocí lidských dlaní a prstů, aned jak říká sám pan zakladatel Tibor: ,,nic není lepší než ruční práce“ tak i dokonale vmasírování vosku je jistým způsobem symfonie, kterou si úžívá každý detailer, na rozdíl od aplikace keramik, které sice déle vydrží je proces aplikace mnohem oblíbenější a daleko příjemnější.

 

Čištění interiéru.

V zásadě se snažíme vyhnout tepování nebo jiné mokré čištění nebo čištění párou, které vypadá po vyčištění jako čisté ale po pár měsících vzniká velké množství bakterií, které vznikají na základě skleníkového efektu. Proto jsme našli tefhnologie, která dokáže působit na interiér do větší hloubky a vytahovat tak nečistotu na povrch. V nejnutnějších případech jako můžou být poblité sedáky, barva na koberci, olej a jiné silné nečistoty používáme technologii TORNADOR, který tlakem vytahuje na bázi TORNADA všechny nečistotu. Díky této technologii můžeme garantovat suchý povrh téměr ihned po vyčištění kompletního interiéru.

 

Renovace světlometů

Zejména na starších autech nebo autech vystavených vysokému vlivu přírodních podmínek jako je slunce, slaný déšť, kyselá voda, sníh a pod… můžeme vidět v nižší nebo vysoké míře poničení předních a zadních světlometů. 99% procent všech takto zničených světlometů dokážeme vyleštit pomocí speciálních ručních bloků a zakonzervovat proti dalšímu stárnutí.

 

Keramický coating:

Hudba 21. Století – Nano keramický coating, který připraví laku vuzu tak aby dokonale chráníl lak a vytvářel různé efekty na karoserii. Jeden z nejčastějších coatingů které používáme se jmenuje Carbon Flex C9, ten dokáže vytvořit dokonale rovný povrch s plně hydrofobním efektem, jenž zaručuje nenáročnou údržbu až po dobu 3 let ode dne aplikace. Druhou varintou ze kterou jsou hlavně naši klienti spokojení je Hydro Polymerický Coating pro zpěvnění laku vytvářející perfektní vzhled a navíc slouží jako příprava pro další aplikaci například přírovních vosků.

 

Korekce laku.

Nejčastější jev vyznačující poškození laku jsou výry a hologramy, které můžete vidět zejména na slunci nebo jiném světle. Jsou to škrábance, které je možné do jisté míry odstranit z povrchu pomocí speciální a maximálně šetrných zařízení. Pokud vám nekdo nabídne Korekci laku za 2500 bude se jednat zřejmě o neodborné leštění, které po sobě zanechá další hologramy, ale ty uvidíte až po vyleštění auta. Je to menší alchymie, která se převážně liší použití speciálních nano past, která v jendom kroku odstraní a zároveň leští povrh. V našem detailing centru používáme stroje značky TORQ a RUPES, které jsou jedničkou na trhu. Obojí majíhlavně orbitální kmit(pohyb ruky), které zamezuje dalšímu poškození laku. Po korekci alku doporučujem aplikovat přírodní nebo keramický coating.